Verda Home Concept
yaşam siz içinde mutlu olduğunuz zaman; GÜZEL.


2007 yılında siz değerli müşterilerimize hizmet vermek amacıyla kurulan Verda Home, her geçen gün ürün ve müşteri portföyünü genişleterek sizlere hizmet vermektedir.

Perdenin yalnızca bir pencere kapatma materyali olmadığını, bulunduğu mekana değer ve stil katan bir unsur olduğunu düşünen bir perspektif ile işimizi değerlendiriyoruz. Buna bağlı olarak kullanmakta olduğumuz malzemelerde tek başına tül ve kumaşı değil, daha gelişmiş materyalleri de tasarımlarımıza uygulayarak yaptığımız işlerin daha kişilikli, özgün ve çizgi dışı olmasını sağlıyoruz.

Perde, dekorasyon, çeyiz, duvar kağıdı ve aksesuar sektörlerinde adını duyurmuş ve kaliteli hizmet vermek için çabalayan müşteri memnuniyetini göz önünde tutan kaliteli, dürüst ve ilkeli firma olmakla gurur duyuyoruz. Sektörümüzdeki yenilikleri yakın markaj altında tutarak sürekli yenileniyor ve gelişiyoruz.

Ev, ofis, mağaza, okul, hastane, otel ve restaurantların perde konusundaki taleplerine 100% müşteri memnuniyeti garantisiyle yanıt veriyoruz.

Misyonumuz;
- Üretimden insan kaynaklarına, müşteri ilişkilerinden pazar beklentilerine, yan sanayiden teknolojik gelişmelere kadar her alanda yenilikçi, araştırmacı, geliştirmeci ve mükemmelliyetçi yönetim politikasıyla, müşteri memnuniyeti merkezli sistematik çalışmalarla, tekstil sektöründe lokomotif olmak.

- Dünya tekstil, perde ve döşmelik kumaş pazarındaki değişen talepler doğrultusunda, istikrarlı kalite üretimi ile güvenin simgesi olmak ve bu anlayışla markalaşmak.

- Her geçen gün daha fazla istihdam yaratarak, bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve toplumsal gelişmeyi hızlandırmak.

Vizyonumuz;
- Verda Home, ulusal ve uluslararası sektörde sürdürülebilir kalkınmayı ve kaliteyi ilke edinen öncü bir kurum olarak, faaliyetlerinde insana ve çevreye duyarlı projelerle müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir.
ANA SAYFA
KOLEKSİYON
GÜNCEL
HAKKIMIZDA
BİZE ULAŞIN
Bize Ulaşın
Adres: Kıbrıs Şehitleri Cad. No:33 Denizli
Tel : 0258 242 88 71
E-mail : info@verdahome.com
Verda Home Concept - Denizli ©2017
Mega Tasarım